Altın Kafes Kına Organizasyon

2005 Yılından bu güne kadar yapmış olduğu organizasyonlar ile TÜRKİYE genelinde geniş bir müşteri yelpazesine sahip olmuştur. Ciddi, kaliteli, tecrübeli ve seçkin personel kadrosu ile zamanında eksiksiz iş anlayışını ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ve ekonomik projeler hazırlayan yönetimi sizlerin yanında olmaktan gurur duyar. Organizasyon işi zordur ve önemli datalara ihtiyaç vardır ki; sorunsuz, eksiksiz ve sağlam bağlantılar ile maliyetsiz iş ön planda olsun.

Sizlerden aldığımız manevi güç ile yükseldik ve Kongre, fuar, açılış, konser, festival, eğlence, reklam, matbaa ve tanıtım bünyesine de ismimizi ilk sıralara BÜYÜK harfler ile yazdırdık Sizler ile çalışmayı umut eder, organizasyonlarınızın başarılı geçmesini temenni ederiz.

Altın Kafes Kına Organizasyon Fotoğraf Galerisi

Altın Kafes Kına Organizasyon İletişim

Firma: Altın Kafes Kına Organizasyon
Yetkili: Samet Eren
Telefon: 0536 744 11 87
Adres: Atışalanı Cad. No:143 Eydemir Pasaj Girişi No:33 Atışalanı – Esenler / İstanbul
Web Sitesi: www.altinkafeskina.com

Arnavutköy Kına Organizasyon, Avcılar Kına Organizasyon, Bağcılar Kına Organizasyon, Bahçelievler Kına Organizasyon, Bakırköy Kına Organizasyon, Başakşehir Kına Organizasyon, Bayrampaşa Kına Organizasyon, Beşiktaş Kına Organizasyon, Beylikdüzü Kına Organizasyon, Beyoğlu Kına Organizasyon, Büyükçekmece Kına Organizasyon, Çatalca Kına Organizasyon, Eyüp Kına Organizasyon, Esenler Kına Organizasyon, Esenyurt Kına Organizasyon, Fatih Kına Organizasyon, Gaziosmanpaşa Kına Organizasyon, Güngören Kına Organizasyon, Kâğıthane Kına Organizasyon, Küçükçekmece Kına Organizasyon, Sarıyer Kına Organizasyon, Silivri Kına Organizasyon, Sultangazi Kına Organizasyon, Şişli Kına Organizasyon, Zeytinburnu Kına Organizasyon

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir