Ceylan Kına Organizasyon

Özel günler unutulmamalıdır diyerek başlattığımız bu organizasyon gerçek anlamda genç kızlarımızın hafızalarında yer ederek bu geceyi unutulmaz bir serüvene dönüştürecektir.

Misyonumuz hayalini kurduğunuz her anı sizden dinleyerek ve fikir alışverişi yaparak, evlilik stresinizi üzerinizden atıp bu anlamlı geceyi klişelikten uzak coşkulu, tılsımlı bir el değmişcesine sizlere sunmak.

Bunu el birliği ile yapmak artık çok daha kolay. Gelin sizler planladığınız her türlü ayrıntıyı bizimle paylaşın bizlerde ufak dokunuşlarla bu isteklerinizi profesyonel dansçılarımızla birlikte size sunalım. Amacımız en özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürerek yanınızda olup mutluluğunuzu paylaşmak en iyiyi en güzeli hakettiğiniz gibi size sunmak.

İkramlarla, danslarla ve daha bir çok sürprizlerle kına geceniz tam bir görsel şölene dönüşecek.
Hiç bir genç kız kendini bu hayalden mahrum bırakmamalı dedik ve bu yola çıktık. Sizlerin yapması gereken tek şey bizimle irtibata geçmek.

Gerisini gönül rahatlığı ile bize bırakın. Ceylan Kına ve Organizasyon sizin yerinize her şeyi yapıyor ve size sadece tadını çıkartmak kalıyor. Profesyonel kına gecesi organizasyonu için ceylankina.com web sitemizi ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

Ceylan Kına Organizasyon Fotoğraf Galerisi

Ceylan Kına Organizasyon İletişim

Firma: Ceylan Kına
Yetkili: Ceylan Alkan, Gülçin Fişne
Telefon: 0546 662 35 05 – 0546 662 36 06
Adres: Zeytinlik Mah. Ebuziya Cad. Mormenekşe sk. No.6/2 Bakırköy / İstanbul
Web Sitesi: www.ceylankina.com

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir